Ми точно знаємо, як це працює

З 2004 року компанія Millmix Agro пропонує проектування і монтаж комбікормових цехів, обладнання для зберігання та транспортування зерна.

Наші клієнти - конкурентоспроможні підприємці, які добре розуміють важливість якості кормів і точної підготовки для підтримки здорового стада. Модернізувавши систему годування і мудро адаптувавши наявні технології, багатьом господарствам вдалося знизити витрати на оплату праці і корму.

Завдяки досягненням сучасних інженерів в області зберігання, обробки і транспортування зерна, можливо максимально точна, ефективна і довготривала, прогнозована годівля стада. З самого початку Millmix Agro пропонує своїм клієнтам обладнання, вироблене австрійською компанією Gruber Maschinen, яке, завдяки своїй чудовій  якості, практичному використанню та довговічності, було визнано провідними зернопереробними компаніями по всій Європі.

Наші проекти

 • Новинка
  Цех по зберіганню зернових, виробництву комбінованих кормів для тварин 5т/год
  Проект: "«Ім. 50-річчя СССР»", 2020 рік
 • Цех з виробництва комбінованих кормів для тварин
  Проект: "«Присухонське»", 2018 рік
 • Проект: ""Пампалі"", 2017 рік
 • Система подрібнення
  Проект: "Мадарас", 2017 рік
 • Цех по виробництву комбінованих кормів для тварин
  Проект: "Принєвське", 2017 рік
 • Єлеватор і цех по виробництву комбінованих кормів для тварин
  Проект: "Аврора", 2016 рік
 
 

Наша команда

 • Станіслав Рибак Представник Millmix Agro в Україні. Директор ТОВ Міллмікс Україна
  Перейнявши досвід своїх європейських колег та партнерів, впроваджує його на українських сільськогосподарських фермах.

  До кожного замовлення відноситься вкрай відповідально, розглядаючи кожен проект індивідуально, поєднуючи  багаторічний досвід європейських партнерів, з ТОВ "MillmixAgro", здобуті свої власні знання та досвід, та всі побажання замовника.

  Завдяки своїй самовідданості справі, з кожним клієнтом зав'язуються міцні партнерські відносини, які зазвичай набувають ще й дружнього характеру.
 • Яніс Боярунець Керівник проектів

  Millmix Agro працює з 2005 року.

  Кожне нове замовлення сприймається як творчий виклик, ідеї та потреби кожного клієнта досліджує до найменших деталей для розробки найбільш підходящого проекту.

  Він добре знайомий з галузевим ринком, регулярно слідкує за інноваціями та щиро цікавиться технологічними здобутками в області обробітку та зберіганні зерна.

  Підкреслює, що кожен клієнт особливий, та кожен проект розробляється з нуля та являється абсолютно унікальним.

  При розробці кожного проекту звертає увагу на всі найдрібніші деталі, задає питання, шукає найбільш відповідні рішення для досягнення  найкращих результатів в співвідношенні з потребами, побажаннями, та можливостями кожного клієнта.

 • Гіртс Вейіньш ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ

  Єдиний співробітник Millmix Agro, котрий працює цілодобово, навіть якщо він не в своєму офісі. Завдяки його робочим можливостям та нескінченній енергії, може постійно тримати кожен проект під контролем, від перших ескізів до останнього підпису в акті приймання.

  Він знає кожного клієнта особисто, де б він не був, та переконаний, що він несе особисту відповідальність за кожен результат, якого він досягає завдяки своїй підприємницькій репутації. За більш ніж 15 років роботи з клієнтами та передовими європейськими постачальниками зернових систем та обладнання, він розробив сотні великих та малих проектів, тому з 100% впевненістю ви можете бути впевнені, що Гірт зможе задовольнити потреби та побажання  в зернових системах кожного клієнта.

Наші партнери